Ne propustite
Naši u ino ligama

Asmir Begović – Bio je slobodan jer je njegov Stoke ispao iz FA Cupa koji se igrao ove sedmice.

Jasmin Fejzić – Branio 90 minuta u domaćem remiju 2:2 protiv Cottbusa. U zadnje 3 utakmice primio 6 golova.

Ermin Bičakčić – Odigrao 90 minuta u domaćoj pobjedi 4:2 nad Hamburgerom. Ovom pobjedom njegov Braunschweig se približio na “samo” 4 boda od sigurne zone.

Emir Spahić – Odigrao 90 minuta u domaćem porazu 1:2 od Schalkea. Cijelu utakmicu bio na granici crvenog kartona.

Sead Kolašinac – Odigrao 90 minuta u gostujućoj pobjedi 1:2 nad Leverkusenom. Nastavlja sa odličnim partijama ove sezone.

Mensur Mujdža – Nije bio u sastavu u gostujućem porazu 4:0 od Bayerna.

Ervin Zukanović – Odigrao 90 minuta u domaćem remiju 1:1 protiv Lokerena.

Avdija Vršajević – Odigrao 90 minuta u domaćoj pobjedi 2:1 nad Hrvatskim Dragovoljcem.

Ognjen Vranješ – Odigrao 90 minuta u gostujućoj pobjed 3:1 nad Konyasporom.

Miralem Pjanić – “Mali princ” odigrao 90 minuta u domaćoj pobjedi 3:0 nad Sampdoriom u kojoj je upisao sjajan gol iz slobodnog udarca te asistenciju. Pokazao zašto je za njegove usluge zainteresovano “pola Europe”.

Sejad Salihović – Odigrao 86. minuta u domaćoj pobjedi 4:1 protiv Stuttgarta u kojoj je upisao i asistenciju.

Haris Medunjanin – Odigrao 90 minuta i dao gol u gostujućem porazu 5:1 od Rizespora.

Edin Višča – Odigrao 90 minuta gostujućem remiju 2:2 protiv Mersina.

Izet Hajrović – Nije bio u sastavu u gostujućem remiju 2:2 protiv Antalyasporom.

Senad Lulić – Odigrao 90 minuta u gostujućem porazu 3:1 od Catanie. Nije baš u zavidnoj formi.

Ivan Sesar – Nije ulazio u igru u domaćem porazu 2:0 od Erciyesspora.

Adnan Zahirović – Ovaj put uvršten u sastav, ali nije ulazio u igru u gostujućoj pobjedi 1:0 nad St. Pauliem.

Senijad Ibričić – Nije ulazio u igru u gostujućoj pobjedi 2:0 nad Akhisar Belediye.

Miroslav Stevanović – Ušao u igru u 57. minuti u domaćem porazu 1:0 od Murcie.

Edin Džeko – Igrao do 81. minute u domaćoj pobjedi 2:0 nad Chelseaom te je upisao asistenciju, čime se njegov klub plasirao u 1/4 finale FA Cupa.

Vedad Ibišević – Odrađuje suspenziju zbog crvenog kartona iz prošlog kola.

Potencijalni reprezentativci

Veroljub Salatić – Odigrao 90 minuta u gostujućoj pobjedi 5:1 nad St. Gallenom.

Nemanja Gudelj – Odigrao 90 minuta u domaćem remiju 1:1 protiv Utrechta.

Muamer Tanković – Slobodan zbog odigravanja utakmica FA Cupa.

Bahrudin Atajić – Nije bio u sastavu u domaćem remiju 0:0 protiv Port Valea.

Sead Hajrović – Nije bio u sastavu u gostujućoj pobjedi 5:1 nad St. Gallenom.

Dino Arslanagić – Odigrao 90 minuta u gostujućoj pobjedi 1:0 nad Charleroiom čime njegov klub sigurno korača na tituli.

Anel Hadzić – Odigrao 90 minuta u domaćem porazu 4:1 od Salzburga.

Tino Sušić – Odigrao 90 minua u domaćoj pobjedi 2:1 nad Hrvatskim Dragovoljcem.

Sanel Jahić – Ušao u igru u 84. minuti u gostujućoj pobjedi 5:1 nad St. Gallenom.

Zlatan Muslimović – Odigrao 90 minuta i dao jedini gol na utakmici koji je njegovoj ekipi donio titulu prvaka Super kupa.